ZADZWOŃ DO NAS:
697614203
lub zostaw do nas namiary, a odezwiemy się do Ciebie


Dane zostaną wykorzystane tylko w celach kontaktowych, a następnie usunięte.

Wyślij

O firmie

Naszą specjalnością są wykończenia wnętrz i kompleksowe remonty, zatem obszarem naszej działalności są głównie mieszkania, domy ale też biura i sklepy. Nie lekceważymy żadnego zlecenia, czy jest to malowanie jednego pokoju, czy też remont generalny całego domu. W razie nietypowych zleceń czy oczekiwań, wykazujemy elastyczność i zdroworozsądkowe podejście. Nie zostawimy Ciebie samemu sobie.

W miarę możliwości, opierając się na materiałoznawstwie i praktyce pomożemy przy aranżacji. Brak czasu na zakupy i często niewystarczające rozeznanie w produktach budowlanych i wykończeniowych po stronie usługobiorcy powoduje, że oprócz naszego doradztwa w tej materii, na życzenie możemy dostarczyć także niezbędne materiały do przeprowadzenia remontu, a niekiedy również z klientem wybrać się do marketu budowlanego w celu wspólnych zakupów. Kiedy zdarza się, że nie jesteśmy wstanie sprostać jakiemuś odcinkowi zlecenia, możemy polecić jednego z naszych zaprzyjaźnionych i sprawdzonych wykonawców, wyręczając tym samym klienta w poszukiwaniu godnego zaufania usługodawcy. Liczymy na owocną współpracę!


Ufamy, że wybór nas, jako swojego usługodawcy przyniesie Tobie satysfakcję. Aby decyzja Twoja była trafna, a współpraca nasza pozostawiła pozytywny oddźwięk, będziemy z naszej strony dokładać wszelkich starań. Wiedzę oraz doświadczenie dotyczące świadczenia usług remontowych nabywamy od 1997roku. Wykorzystujemy nowe technologie, jak i sprawdzone techniki, idące w parze z zaangażowaniem oraz dobrą organizacją. Nie bagatelizujemy mniejszych zamówień, należną uwagę przykładamy tak samo do niedużych, jak i do większych prac.

Szanujemy czas i pieniądze zleceniodawcy, dbamy, aby nie czuł się jednym z wielu . Wszystko w myśl zasady mówiącej,że dla dobrze wykonanej pracy, dającej namacalną korzyść i satysfakcję usługobiorcy, jak i wykonawcy, potrzebny jest wzajemny szacunek, zaufanie oraz relacje opierające się na partnerstwie.