ZADZWOŃ DO NAS:
697614203
lub zostaw do nas namiary, a odezwiemy się do Ciebie


Dane zostaną wykorzystane tylko w celach kontaktowych, a następnie usunięte.

Wyślij

Opinie naszych klientów

Formularz wysyłania wiadomości
Dodaj Opinie

Wasze opinie:

Jadwiga Kowalcze Wrocław, Łódzka,kowalczejadwiga64@gmail.com (2023-05-15 15:09:22)

Doskonały fachowiec, sumienny, punktualny, uczciwy, dokładny, zmysł kreatorski, jego praca ma charakter artystyczny, znający wszystkie tajniki swojego zawodu, znający najnowsze techniczne rozwiązania i materiały budowlane, posiada wszystkie niezbędne narzędzia. Wykonał u mnie piękną nowoczesna łazienkę ok.15 m dodatkowo wykończenie przedpokoju w mieszkaniu z całkowitą zmiana instalacji elektrycznej, hydraulicznej, wodnej stosując odpływ liniowy do prysznica. Łazienka może zadowolić młodych, ale dla mnie zrobiona jest na miarę osoby mającej problemy zdrowotne. Polecam dla wszystkich starszych osób. Koniec z codzienna katorga wchodzenia do wanny. Jestem bardzo zadowolona i moje życie stało się dużo łatwiejsze. Była to trudna i ciężka praca, ale efekt jest doskonały. Polecam wszystkim tego fachowca.Idziekuje Panu Robertowi z calego serca.

Kasia i Paweł ul. Na Podkowie Oleśnica (2023-04-18 13:45:52)

Jesteśmy bardzo zadowoleni z remontu łazienki.Polecamy

Mariola Świerzna 12m (2022-04-02 22:12:22)


Pracowałam w Irlandii a musiałam znaleźć kogoś do remontu mojego domu w Polsce, tylko co jakiś czas mogłam przyjechać do kraju. Znalezienie kogoś komu można zaufać i powierzyć prace na odległość było wyzwaniem ale się udało. Wykonano u mnie remont poddasza :regipsy na stelażu metalowym, gładzie, malowanie ,panele i instalację centralnego ogrzewania. wszystko świetnie wykonane . Następnie zleciłam Panu Robertowi wykonanie łazienki , montaż drzwi i renowację tarasu wraz z ułożeniem na nim kafli. Jestem bardzo zadowolona z wykonanych prac oraz ich przebiegu.. Dokładność , uczciwość rzetelność i profesjonalizm to charakteryzuje tego wykonawcę. Cieszę się ze udało mi się znaleźć Pana Roberta zaoszczędziłam sobie nerwów i co ważne niepotrzebnych wydatków w wypadku gdy bym trafiła niewłaściwie. Polecam zdecydowanie.

P.Bober Długołęka 59 / 55-095 Długołęka (2021-10-30 19:27:38)

Nie pijący nie palący sumienni to się ceni. Wykonano u nas remont łazienki i przedpokoju pracy było sporo. Praktycznie trzeba było odbudować pomieszczenia i zmienić jego układ do tego wymiana starej instalacji wodnej i kanalizacyjnej oraz elektrycznej.Jesteśmy bardzo zadowoleni z odpływu liniowego pod prysznicem.
Prace przebiegały płynnie nie musieliśmy martwić się o materiały kleje, grunty itp.
Pan Robert zna się na rzeczy doradzi podpowie.
Pełen profesjonalizm polecamy serdecznie.

Tomasz Osik słoneczna 2/15 Trzebnica (2021-08-05 21:11:45)

Remont przeprowadzony profesjonalnie jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanej pracy polecamy

Alina, Oleśnica ul. Boczna 2 (2021-07-26 18:07:56)

Dzisiaj miałam przyjemność skorzystać z porady Pana Roberta.
To bardzo miły i uprzejmy profesjonalista.
Przyjechał tego samego dnia, w którym się skontaktowałam , co dzisiaj jest ewenementem. Otrzymałam instrukcję na co mam zwrócić uwagę i jak obserwować miejsce usterki.

Ryszard Wrocław - Gaj ryszardwro908@gmail.com (2021-06-06 21:58:07)

Każde zlecenie wykonywane jest z wielką pieczołowitością. Kiedyś zleciłem montaż 15m2 paneli podłogowych, ostatnio większy remont mieszkania i zawsze wszystko było zgodnie z umową. Polecam

Aleksandra Bilnik - Sokołowice - olawomen@o2.pl (2021-06-06 21:56:57)

Miałam do remontu mieszkanie ok. 60m2. Miałam poprzednia ekipę która zakończyła pracę po 2 tygodniach i niestety musiałam znaleźć kogoś innego. Nie chcę tu wypisywać nazwy poprzedniej firmy ale naprawdę trzeba uważać kogo się bierze. Miałam oszczędzić a skończyło się poprawkami. Na szczęście znalazłam firmę Pana Roberta. Gruntowny remont: wymiana instalacji wodnej, wymiana rur odpływowych, wymiana instalacji elektrycznej, sufity podwieszane, gładzie, malowanie, układanie nowych płytek, biały montaż. Prace przebiegały sprawnie. Merytoryczna wiedzą. Nie pijacy. Nie palący. Nie musiałam martwić się o materiały typu kleje, fugi itp. Co dla mnie najważniejsze rzetelne konsultacje podczas remontu. Serdecznie polecam wykonawcę.

Grażyna Oleśnica ul.Skłodowskiej, ggrazia9@gmail.com (2021-01-23 23:59:56)

W grudniu p.Robert wykonał kapitalny remont łazienki ; hydraulika, elektryka ,zbicie kafli i położenie nowych . Łazienka uzyskała inny wygląd dzięki fachowcowi , który z dokładnością wykonał swoją pracę w terminie (3 tygodni). O takiej łazience marzyłam (choć mała ) skrupulatnie się przygotowywałam do realizacji remontu.Trafiłam na prawdziwego fachowca , który podpowie,doradzi i zna się na ,,robocie'.Dobry fachowiec się ceni. Łazienka jest teraz elegancka (sam p.Robert pochwalił ;-). Takiego fachowca należy chwalić i polecać innym.
Pozdrawiam.

Zbyszek (2020-10-17 20:48:47)

Prawdziwy fachowiec.W naszej łazience wykonał instalacje wodno-kanalizacyjną, elektryczną,biały montaż.Solidny,bardzo dokładny,potrafi doradzić.Szczerze polecam.

Sylwia zalewska ul.sinapiusa 10/1Oleśnica selena69.41@o2.pl (2019-08-09 13:26:19)

Fachowiec z prawdziwego zdarzenia .Kompetentny ,zna się na swoje pracy.Do tego uczciwy i rzetelny.Pana Roberta polecam z czystym sumieniem.

Ewa Wojska Polskiego 50 Oleśnica, debska.ewa@interia.pl (2019-07-20 11:19:04)

Remont łazienki od podstaw w starym budownictwie P. Robert wykonał u nas w czerwcu 2019. Pracy było dużo,a z efektu końcowego jesteśmy bardzo zadowoleni. Pana Roberta cechuje skrupulatność, staranność, duże zaangażowanie...Można liczyć również na pomoc w doborze materiałów i podpowiedzi odnośnie projektu na każdym etapie pracy.

Piotr Rzepka, Via angel giannoni 36 55054 LU - piotr.rzepka@interia.pl (2019-07-12 20:31:35)

Wykonano u mnie remont łazienki , kuchni oraz pokoi - zaletą było to że nie musiałem szukać różnych fachowców do poszczególnych etapów prac. Wymiana instalacji elektrycznej i hydraulicznej poszła sprawnie podobnie jak inne prace a dzięki kilku poradom nie wyrzuciłem niepotrzebnie pieniędzy. Moim zdaniem fachowo i estetycznie polecam współpracę z panem Robertem z pewnością skorzystam z usług tej firmy w przyszłości. Jeszcze raz polecam Piotr.

Jarek, Oleśnica (2018-10-10 07:10:42)

Polecam tę firmę. Pan Robert nie ogranicza się tylko do wskazań klienta, ale też bazując na doświadczeniu pokazuje alternatywne rozwiązania. Cenię w szczególności tę własną inicjatywę, jaką wykazuje w pracy.
Pozdrawiam

Agnieszka (2018-10-08 11:10:43)

Potrafią zamienić wychodek sprzed 50lat w prawdziwą, nowoczesną łazienkę! solidna i precyzyjna robota- szczerze polecam. Nie trzeba pilnować każdego szczegółu a wszystko jest dokładnie przemyślane i wykonane.

Aleksandra Piłat-Wawro, Wrocław al. Hallera, sorontar1989@o2.pl (2018-02-04 16:17:17)

Pan Robert przeprowadził u nas remont generalny łazienki. Prace polegały na wyburzeniu ściany, wykonaniu instalacji wod-kan, instalacji elektrycznej, postawieniu ściany działowej, wyrównaniu ścian, wyprowadzeniu kąta pod wannę.
Został także wykonany kompleksowy biały montaż.

Jestem bardzo zadowolona z przebiegu i wykonania pracy.
Mogłam skorzystać z porad przy zmianie projektu łazienki, oraz doborze odpowiednich materiałów budowlanych.
Cena może nie była za niska, lecz warta wykonanej pracy.

Serdecznie polecam tego fachowca,
Ola.

Mariusz Kaczor ( Wrocław ), mkaczor374@gmail.com (2018-01-10 21:14:05)

Remont i adaptacja perfumerii we Wrocławiu ( Fabryka Perfum INDYGO - perfumy na mililitry )przebiegła bardzo sprawnie i terminowo, pełny profesjonalizm.
W zakresie remontu było: wymiana instalacji elektrycznej i hydraulicznej, malowanie lokalu wewnątrz i na zewnątrz, montaż wyposażenia i oświetlenia.Polecam serdecznie :)

Dorota- Biedaszków Mały -stokoma@gmail.pl (2017-01-07 20:42:08)

Zdecydowanie POLECAM.Przeprowadzony został u mnie kompleksowy remont łazienki począwszy od wylewania podłogi,instalacja elektryczna, instalacja hydrauliczna, kafle, gładź, montaż kabiny,wanny z podświetleniem,podświetlany sufit,malowanie.Prace przebiegały zgodnie z terminem i wielką dokładnością.Pan Robert jest człowiekiem któremu warto zaufać ,to profesjonalista w swojej dziedzinie,skorzystałam z porad i bardzo się z tego cieszę ponieważ łazienka wygląda rewelacyjnie.Z CAŁEGO SERCA POLECAM TĄ FIRMĘ

Pozdrawiam
Dorota

Kasia i Kamil z Psiego Pola (Wroclaw) kasska888@wp.pl (2015-11-18 22:08:49)

Zdecydowanie polecamy usługi firmy Kafara, a w szczególności współpracę z Panem Robertem. Remontowaliśmy kompleksowo łazienkę w zakupionym mieszkaniu i dzięki dokładnej oraz rzetelnej pracy, zmieniła się w piękne i w pełni funkcjonalne pomieszczenie. Pan Robert jest niezwykle pracowitym, dbającym o jakość i przede wszystkim uczciwym fachowcem, który potrafił szczerze doradzić na każdym etapie prac. Do tego to przyjazny i skromny człowiek oraz wszechstronny specjalista, który dodatkowo wykonał szereg innych prac remontowych i instalacyjnych. Łazienka wygląda ekstra, a my jesteśmy przekonani że trafiliśmy na właściwą osobę, z którą chętnie podejmiemy kolejną współpracę jeśli zajdzie taka potrzeba.
Parce zostały wykonane terminowo. Pozdrawiamy serdecznie, Kasia i Kamil.

Dawid, Joanna Radeccy ul. Młynarska2/14 Oleśnica raduch@poczta.fm (2014-12-21 19:44:05)

Współpraca z firmą układała się od samego początku bardzo dobrze. Prace rozpoczęli od zera, stawiali ścianki działowe, wylewali podłogi, tynki, gładzie, kafelki, sufity itp. Z mieszkania, które wyglądało jak ruina zrobili miłe o przytulne lokum. Pracownicy bardzo sumienni, wszystkie zmiany oraz przeróbki odbiegające od projektu choćby o 1 cm uzgadniają wcześniej, co uważam za olbrzymi plus. Cała instalacja wodna położona zgodnie ze sztuką. Zawsze pomocni jeżeli chodzi o pytania oraz fachowe doradztwo.
Zawsze gdy z mojej strony były wątpliwości co do zakupu Pan Robert bez problemu wsiadał ze mną w samochód i jechał pomóc w zakupie.
Gorąco polecam firmę jak i pracowników.
Cena za gruntowny remont bardzo dobra.
Gorąco polecam gdyż znaleźć tak dobrych fachowców na lokalnym rynku jest bardzo ciężko.
Pozdrawiam

wladyslaw.gdowski@neostrada.pl /Biedaszków Mały 7a (2014-09-16 18:43:39)

Profesjonalne podejście do wykonywanej pracy. Rzetelny, dokładny, solidny. Polecam tą firmę.

Wiletta Pietras Biedaszków Mały7 - wiola32@wp.pl (2014-09-05 10:48:59)

Pan Robert malował mi mieszkanie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanej pracy.
Zrobił to bardzo szybko i dokładnie,z całego serca polecam tego fachowca.
Wioletta

wanda-grabowska1@wp.pl (2014-08-08 19:40:19)

Wykonawca uczciwy, umiejący doradzić klientowi aranżację najodpowiedniejszą do danego wnętrza. Potrafi pomóc przy zakupie materiałów budowlanych,ale także ma swoje hurtownie,którzy nawet przyjmóią towar z nadwyżką dzięki czemu można było zaoszczędzić na czasie i gotowaniu obiadków. Szczerze polecam wykonawcę Kafararemonty.I jeszcze wazne nie pijący i nie palący......

Wanda co niemca nie chciała!!!!!!

Teresa Popiela, Oleśnica (2014-06-14 09:36:18)

Polecam usługi tej firmy. Punktualnie, profesjonalne podejście, solidnie i szybko.

Jolanta Waszyk (2014-06-12 15:28:06)

Jestem bardzo zadowolona z usług fachowca niskie ceny oraz dokładnośc jest żetelny i uczciwy, polecam Jola

Joanna, Oleśnica, jozi6@wp.pl (2014-05-20 19:19:51)

Zgadzam się z poprzednikami! Remont łazienki przeprowadzony bardzo rzetelnie i sprawnie. Pan Robert zna się na swojej robocie, służy pomocą przy wszelkiego rodzaju wątpliwościach, jest dokładny. Fachowiec jak najbardziej godny polecenia!

Grażyna Pawełczak ul.Poniatowskiego 2C/9 Oleśnica ,kamila.pawelczak@interia (2014-05-02 13:43:03)

Pięć lat temu pan Robert wykonał u mnie remont łazienki, prace obejmowały :usunięcie lamperii, wykonanie zabudowy z regipsów, instalacja elektryczna, instalacja hydrauliczna, kafle, gładź, montaż kabiny, malowanie .
Jestem zadowolona z wykonanych prac.
POLECAM tego wykonawcę.

Krzysztof Nowakowski, Spalice ul.Wierzbowa 15 , nowakowscy.ak@gmail.com (2014-03-22 14:27:03)

Wykonano u nas remont łazienki
(projektowanie pomieszczenia, równanie ścian, układanie kafli) jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanej pracy oraz jej przebiegu, profesjonalne podejście do sprawy bardzo dobry kontakt,miła współpraca .
Polecamy Nowakowscy

Maryla Kucnio,Rościsławice ul.Polna 23,mirosławkuchnio@wp.pl (2014-03-17 19:28:07)

W 2006 roku firma pana Roberta wykonała u mnie remont korytarza i kuchni :układanie kafli, gładź, malowanie, tynkowanie .Wszystko trzyma się jak należy jestem zadowolona z wykonanej usługi. Polecam tego wykonawcę Maryla.

Anna Żankowska ,Brzeg Dolny 56-124 ul.Wyspiańskiego 11/39 (2014-01-14 18:11:10)

Wykonano u mnie remont kuchni dokładnie ,szybko,solidnie wykonawca komunikatywny i punktualny ,prace wykonane zgodnie z życzeniem klienta ,uzyskałam też pomoc przy zakupie materiałów budowlanych .
Polecam Anna Żankowska

Jarek/Oleśnica/moglich@o2.pl (2013-11-13 13:31:32)

Godny polecenia Fachowiec. Malowanie, kafelkowanie, panele, płytki- wszystko szybko i precyzyjnie. Zawsze słowny i punktualny. Można na nim polegać.

Stanisław Kafara,Cielętnik nr 2 ,55-100 Trzebnica (2013-10-20 13:53:15)

Wykonano u mnie remont schodów ,terminowo ,solidnie ,mogłem skorzystać
z porad i pomocy przy zakupie kafli - polecam.

Grzegorz Jankowski, Brzeg Dolny, Słowackiego 9, grzegorzbd1@interia.pl (2013-09-02 20:38:28)

Wykonawca uczciwy, umiejący doradzić klientowi aranżację najodpowiedniejszą do danego wnętrza. Potrafi pomóc przy zakupie materiałów budowlanych, dzięki czemu można było zaoszczędzić. Szczerze polecam wykonawcę Kafararemonty.

Aleksandra Szarszewska ,Oleśnica ul.Kilińskiego 15a/15 (2013-03-14 16:12:12)

Jestem bardzo zadowolona z wykonanych prac, remont pokoju-równanie ścian ,malowanie ,tapetowanie ,szybko i bardzo czysto.Polecam Pana Roberta jest uczynny,punktualny i pomocny.

andrzej jędrzejak oleśnica andriejus@poczta.fm (2012-10-14 16:11:49)

Pan Robert remontował mi łazienkę.zrobił to szybko i fachowo ,a co ważne dla mnie potrafił sensownie doradzić

(Oleśnica)ul.Wrocławska 15e/2 -agnieszka.melen.84@gmail.com (2012-10-04 18:28:12)

Dobry fachura... od malowania mura.!
A tak całkiem na poważnie to rzetelny, uprzejmy i zna się na rzeczy. Zrobi coś z niczego.Nie ma rzeczy niemożliwych dla niego. Taki polski Macgyver:) polecam

Adam Laskowski (Oleśnica) lask34@gmail.com (2012-09-27 20:42:30)

Pan Robert malował nam mieszkanie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanej pracy.Jest słowny,sumienny i dokładny. Polecamy Laskowscy

Dorota-Trzebnica -stokoma@tlen.pl (2012-09-10 19:35:39)

Jestem bardzo zadowolona z mojej nowej łazienki:szybko,profesjonalnie oraz gustownie-doradzi,podpowie.....Polecam

Napisz komentarz:

Imię , nazwisko / adres i miejscowość / adres em@il :

Twój Komentarz: